Polski Związek Głuchych
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
ul. 1 Maja 17/3
45-068 Opole,
tel./fax 77 454 42 95
tel. kom. 0-663 26 60 70
mail: pzg-sodir@o2.pl
REGON 532181018-00029
Nip:
7542683789
Numer konta Mbank 281140 1788 0000 246331001009
Krótki filmik o naszym ośrodku, zapraszamy do oglądania:
Serdeczne podziękowania :-)
Pan Grzegorz Wilk został zwycięzcą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zdecydował się przekazać 10 000 zł naszemu Ośrodkowi. Jesteśmy bardzo zaskoczeni i wzruszeni Emotikon smile Gratulujemy wygranej, dziękujemy za ten piękny gest iEmotikon za wypowiedź, która dała nadzieję i siłę do walki wielu osobom cierpiącym z powodu wad słuchu. Emotikon smile
Podziękowania :
Pracownicy Ośrodka pragną podziękować Wydawnictwu Piętka z Będzina za przekazanie pomocy dydaktycznych dla naszych podopiecznych :-)
Było to możliwe dzięki następującym sponsorom:
1. TREND S.C. E. MACHAŁOWSKA, T. MACHAŁOWSKI
71-220 SZCZECIN UL. MODRA 85
2. PUH “ ARMAŃSKI “
DOMINIK ARMAŃSKI
49-300 BRZEG UL. WILEŃSKA 40/8
3. ODRA SP.Z O.O.
WŁADYSŁAW SZTEFIC
45-723 OPOLE UL. NOWOWIEJSKIEGO 19
4. “ ENERGO – MECHANIK “ SP.Z O.O.
PIOTR CYGAN
47-100 STRZELCE OPOLSKIE UL. KRAKOWSKA 73
5. KOMORNIK SĄDU PRZY SĄDZIE REJONOWYM W PRUDNIKU
GRZEGORZ SZYMCZYK – KANCELARIA KOMORNIKCZA W GŁUBCZYCACH
48-100 GŁUBCZYCE UL. GDAŃSKA 5/6
6. BOGUSŁAW LESIUK
34-100 WADOWICE UL. LWOWSKA 32
7. ZAKŁAD BIEŻNIKOWANIA OPON GOLD – GUM
EWELINA ORŁOWSKA
10-371 OLSZTYN ( DZIELNICA KIEŹLINY ) UL. KSIĘDZA JAKUBA JAGAŁŁY 9
8. PINE HOUSE SP.J. CEZARY I ALFRED OSSOWSCY
75-036 KOSZALIN UL. KASZUBSKA 6A/2
9. STIGO SP.Z O.O.
PRZEMYSŁAW RÓŻEK
31-444 KRAKÓW UL. OSTATNIA 1 C
10. F.H. BOBAS
DARIUSZ BROSZKOWSKI
46-073 CHRUŚCINA UL. NIEMODLIŃSKA 107
11. PROFEX ELEKTRONIK
ROMAN SWOBODA
45-558 OPOLE UL. Z. NAŁKOWKSIEJ 7
12. SCG FINANSE SP.Z O.O.
AGNIESZKA GÓRSKA
90-361 ŁÓDŹ UL. PIOTRKOWSKA 270/105
13. “ REQUIEM PIĄTEK “ ZAKŁAD POGRZEBOWY
PIOTR PIĄTEK
33-100 TARNÓW UL. BERNARDYŃSKA 7 LOK 6
14. F.U. “ A & N “ KATARZYNA WILDE – PODSTAWKA
48-100 GŁUBCZYCE LWOWIANY 27
15. MAG – AN PODRÓŻE KONGRESY I KONFERENCJE SP.Z O.O.
ANDRZEJ SENDRAKOWSKI
31-141 KRAKÓW UL. KROWODERSKA 59/6
16. ŻUCHOWSKI – DENTAL SP.Z O.O.
ANDRZEJ ŻUCHOWSKI
70-848 SZCZECIN UL. PUCKA 59
17. KS. KAZIMIERZ SYREK
32-075 GOŁCZA SZRENIAWA 81
18. ZAKŁAD POLIGRAFICZNY “ MADRUK “
MARIAN ANIELSKI
32-080 ZABIERZÓW UL. KRAKOWSKA 384
19. “ KRZYSZTOF “ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE
KRZYSZTOF PODSTAWKA
48-133 SUCHA PSINA 55
20. “ DROGUS “ JANUSZ ANDREJSZYN
49-156 GRACZE KOLONIA ROBOTNICZA 4
21. KANCELARIA NOTARIALNA
MEC. ANNA ZAGÓRSKA
49-100 NIEMODLIN UL. BOHATERÓW POWSTAŃ ŚLĄSKICH 32
22. WANDA PAZDAN
45-225 OPOLE UL. NIEZAPOMINAJEK 11
23. “ AUTOREM “ ZAKŁAD USŁUG HANDLOWYCH
JAN SKRZYPEK
47-244 DZIERGOWICE – SOLARNIA UL. DOLNA 2
24. JETCUT MAREK ADAMIEC
45-753 OPOLE UL. JANA WTYKI 10/3
25. KS. EDMUND PODZIELNY
45-007 OPOLE UL. KATEDRALNA 2
26. LUTYŃSKI CONSULTING
MACIEJ LUTYŃSKI 16-400 SUWAŁKI UL. NONIEWICZA 48/32
Podziękowania:
Pracownicy Ośrodka pragną podziękować firmie PGL Lasy Państwowe
(więcej o naszych darczyńcach możecie dowiedzieć się tutaj)
za przekazanie prezentów i gadżetów dla Ośrodka :-)
Podziękowania:
Pracownicy Ośrodka dziękują Fundacji Hasco-Lek za przekazanie niezywkle przydatnych testów diagnostycznych. Dzięki Państwa pomocy znacznie łatwiej będzie nam diagnozować i rehabilitować nasze dzieciaki :-)