Polski Związek Głuchych
Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
ul. 1 Maja 17/3

45-068 Opole, 
tel./fax 77 454 42 95 
tel. kom. 0-663 26 60 70
mail: pzg-sodir@o2.pl

REGON 532181018-00029
 

 

 

Nip: 

7542683789

Numer konta Mbank 281140 1788 0000 246331001009

Krótki filmik o naszym ośrodku, zapraszamy do oglądania:

Serdeczne podziękowania :-)

Pan Grzegorz Wilk został zwycięzcą programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo i zdecydował się przekazać 10 000 zł naszemu Ośrodkowi. Jesteśmy bardzo zaskoczeni i wzruszeni Emotikon smile Gratulujemy wygranej, dziękujemy za ten piękny gest Emotikon smile I za wypowiedź, która dała nadzieję i siłę do walki wielu osobom cierpiącym z powodu wad słuchu Emotikon smile

Podziękowania :

Pracownicy Ośrodka pragną podziękować Wydawnictwu Piętka z Będzina za przekazanie pomocy dydaktycznych dla naszych podopiecznych :-)

Było to możliwe dzięki następującym sponsorom: 

 

1.      TREND S.C. E. MACHAŁOWSKA, T. MACHAŁOWSKI

71-220 SZCZECIN  UL. MODRA 85

      2.      PUH “ ARMAŃSKI “

DOMINIK ARMAŃSKI

49-300 BRZEG  UL. WILEŃSKA 40/8

       3.      ODRA SP.Z O.O.

WŁADYSŁAW SZTEFIC

45-723 OPOLE  UL. NOWOWIEJSKIEGO 19

       4.      “ ENERGO – MECHANIK “ SP.Z O.O.

PIOTR CYGAN

47-100 STRZELCE OPOLSKIE  UL. KRAKOWSKA 73

        5.      KOMORNIK SĄDU PRZY SĄDZIE REJONOWYM W          PRUDNIKU

GRZEGORZ SZYMCZYK – KANCELARIA KOMORNIKCZA W GŁUBCZYCACH

48-100 GŁUBCZYCE  UL. GDAŃSKA 5/6

       6.      BOGUSŁAW LESIUK

34-100 WADOWICE  UL. LWOWSKA 32

        7.      ZAKŁAD BIEŻNIKOWANIA OPON GOLD – GUM

EWELINA ORŁOWSKA

10-371 OLSZTYN ( DZIELNICA KIEŹLINY )  UL. KSIĘDZA JAKUBA JAGAŁŁY 9

       8.      PINE HOUSE SP.J. CEZARY I ALFRED OSSOWSCY

75-036 KOSZALIN  UL. KASZUBSKA 6A/2

       9.      STIGO SP.Z O.O.

PRZEMYSŁAW RÓŻEK

31-444 KRAKÓW  UL. OSTATNIA 1 C

      10.  F.H. BOBAS

DARIUSZ BROSZKOWSKI

46-073 CHRUŚCINA  UL. NIEMODLIŃSKA 107

       11.  PROFEX ELEKTRONIK

ROMAN SWOBODA

45-558 OPOLE  UL. Z. NAŁKOWKSIEJ 7

      12.  SCG  FINANSE SP.Z O.O.

AGNIESZKA GÓRSKA

90-361 ŁÓDŹ  UL. PIOTRKOWSKA 270/105

       13.  “ REQUIEM PIĄTEK “ ZAKŁAD POGRZEBOWY

PIOTR PIĄTEK

33-100 TARNÓW  UL. BERNARDYŃSKA 7 LOK 6

       14.  F.U. “ A & N “ KATARZYNA WILDE – PODSTAWKA

48-100 GŁUBCZYCE  LWOWIANY 27

       15.  MAG – AN PODRÓŻE KONGRESY I KONFERENCJE SP.Z O.O.

ANDRZEJ SENDRAKOWSKI

31-141 KRAKÓW  UL. KROWODERSKA 59/6

       16.  ŻUCHOWSKI – DENTAL SP.Z O.O.

ANDRZEJ ŻUCHOWSKI

70-848 SZCZECIN  UL. PUCKA 59

       17.  KS. KAZIMIERZ SYREK

32-075 GOŁCZA  SZRENIAWA 81

       18.  ZAKŁAD POLIGRAFICZNY “ MADRUK “

MARIAN ANIELSKI

32-080 ZABIERZÓW  UL. KRAKOWSKA 384

      19.  “ KRZYSZTOF “ PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE

KRZYSZTOF PODSTAWKA

48-133 SUCHA PSINA 55

     20.  “ DROGUS “ JANUSZ ANDREJSZYN

49-156 GRACZE  KOLONIA ROBOTNICZA 4

      21.  KANCELARIA NOTARIALNA

MEC. ANNA ZAGÓRSKA

49-100 NIEMODLIN  UL. BOHATERÓW POWSTAŃ ŚLĄSKICH 32

      22.  WANDA PAZDAN

45-225 OPOLE  UL. NIEZAPOMINAJEK 11

       23.  “ AUTOREM “ ZAKŁAD USŁUG HANDLOWYCH

JAN SKRZYPEK

47-244 DZIERGOWICE – SOLARNIA  UL. DOLNA 2

       24.  JETCUT  MAREK ADAMIEC

45-753 OPOLE  UL. JANA WTYKI 10/3

       25.  KS. EDMUND PODZIELNY

45-007 OPOLE  UL. KATEDRALNA 2

        26.  LUTYŃSKI CONSULTING

MACIEJ LUTYŃSKI 16-400 SUWAŁKI  UL. NONIEWICZA 48/32

Podziękowania:

Pracownicy Ośrodka pragną podziękować firmie PGL Lasy Państwowe

(więcej o naszych darczyńcach możecie dowiedzieć się tutaj) 

za przekazanie prezentów i gadżetów dla Ośrodka :-)

Podziękowania: 

Pracownicy Ośrodka dziękują Fundacji Hasco-Lek za przekazanie niezywkle przydatnych testów diagnostycznych. Dzięki Państwa pomocy znacznie łatwiej będzie nam diagnozować i rehabilitować nasze dzieciaki :-)